Co to je

motor, podvozek, brzdy, filtry, náplně, ...série

Moderátor: Správci Poradny

Odpovědět
zedman

Co to je

Příspěvek od zedman » středa 28 září, 2011 10:44 am

Ahoj všichni, mám takový problém. při druhém (opět neúspěšném) pokusu vyměnit couvací čidlo jsem zjistil že mám vypadnuté nějaké táhlo (viz. foto). Nevíte někdo co to je? Můj typ je že od IMRC na zkracování chodu sání ale je to jen typ. Nemám s autem žádné problémy, takže mě to celkem překvapilo. Je to umístěné pod,vedle sběrného potrubí sání, když sundáte ten černý kryt s nápisem duratec.
A teď druhá věc. Kdo mi pošle reálné foto umístění couvacího spínače v motoru má u mě ZDARMA emblémy cougar (viz. téma equipment !!!EMBLEMY!!!)

Obrázek

Obrázek
V6-2495

albiman

Příspěvek od albiman » středa 05 říjen, 2011 7:38 am

Ahoj
jo je to táhlo IMRC lanovod z modulu vede k zadím řadě válců a odtud tohle táhlo k přední řadě válců... rádo to vypadává a pokud vypadně IMRC se otevírá jen třech válcích...
Černej Americkej Kocour 2,5 V6
IMRC replaced....

zedman

Příspěvek od zedman » středa 05 říjen, 2011 7:54 am

Ahoj,
takže jestli to správně chápu, když to vypadne tak se dráha sání (když IMRC zabere) skrátí jen pro tři válce a pro další tři zůstane nezkrácená?
V6-2495

albiman

Příspěvek od albiman » pondělí 24 říjen, 2011 2:41 pm

ano ano:-) a vypadává to docela rádo, páč kousek gumy či plastu co to táhlo drží docela rád steří a odpadne...
Černej Americkej Kocour 2,5 V6
IMRC replaced....

sebranice

Re: Co to je

Příspěvek od sebranice » čtvrtek 30 květen, 2013 10:48 pm

No kurna ted sem to zkoumal a me tam chybi cela tycka(tahlo) nevite kde by se dala sehnat koupit objednat zavolat tim padem me funguje IMRC modul jen pulku motoru jeste ze tenhle servr funguje jinak bych ti nikdy nezjistil a tim padem mam zlapsiho cougarka :)

Odpovědět