Stránka 1 z 1

jízdní vlastnosti

Napsal: pondělí 01 březen, 2010 7:09 pm
od GanGsta08
všechny vás zdravím.. už je to nějaký ten měsíc co jsem s cugim naletěl do patníku.. nějakou dobu byl mimo,ale už se dalo všechno dopořádku a všechno se zdálo OK.. ale těd?? když jedu po dálnicí a šlápnu ve vyšší rychlosti na brzdu tak se mi rozkmitá volant ( začne se třepat )... tak jsme na to dnes koukali se znamým v servise a nic se nenašlo co by to mohlo dělat.. tak jsme převážili kola... byly úplně na hovno vyvážený... tak se to dalo do normálu a všechno se zdálo v pohodě až do doby kdy jsem tomu šlápl... volant se začal pěkně třepat :/ a nad 100 km/hod se s tím nedá jet.. ale při brzdění to už nedělá :D:D ... co to může být když je všechno jak má být.. nebo se to tak aspon zda :/ díky za odpovědi

Napsal: pondělí 01 březen, 2010 8:05 pm
od Natit
co třeba ložiska? Podívej se jestli nemají vůli, stejně tak to může dělat servo...může být nakopnutý.

Napsal: pondělí 01 březen, 2010 9:13 pm
od GanGsta08
loziska jsou v pohode... ted jsem daval novy.. a servo nevim.. uvidime zitra jestli se na neco prijde

Napsal: pondělí 01 březen, 2010 10:59 pm
od sedlovec
sbíhavost si zkoušel? takovy věci mi dělala motokára (měla moc velkou sbíhavost)

Napsal: středa 03 březen, 2010 2:57 am
od black
Zkuste se podívat na silenbloky ramen a ramena s čepama,koukni na kotouče jestli jsou rovnoměrně sjetý-zkouší se to tzv.hodinkama.No je toho hodně hold budete muset zkouknout celou přední nápravu!

Napsal: sobota 06 březen, 2010 9:03 am
od CATerPILAR
Hele třeba je to blbost, ale mě tohle dělalo v zimě když jsem měl na kolech zmrazky. Mezi paprskama byl led, páč auto parkuju venku. Tak to ve vyšších rychlostech házelo.

Napsal: sobota 06 březen, 2010 10:48 am
od sedlovec
kotouče poznáš okamžitě- lehce přišlápneš brzdu a pokud pulzuje jsou zvlněny kotouče. a vybity ramena a čepy by dost silně bouchaly.