Problémy s Cougarem

když si nejste jisti kam s tím (moderátor příp. zařadí)

Moderátor: Správci Poradny

Odpovědět
sigimon

Problémy s Cougarem

Příspěvek od sigimon » pondělí 27 květen, 2013 1:03 pm

Čaute Cougaráci :) Tak jsem se taky před pár měsíci stal hrdým majitelem tohoto vozítka a měl bych pár dotazů, hledal jsem, ale nenašel jsem je tu vyřešený. Tak snad budete někdo vědět. Jedná se mě zatím o tohle: odlepuje se mi těsnění kolem čelního i zadního skla (nahoře u střechy) no a vypadá to, že by tím mohlo začít zatíkat, u předního mám ještě kousek (asi 5 mm) skla odloupnutýho (jakoby se tam někdo snažil strčit šroubovák), no a tak se mi tam začla tvořit malá rez. Tak bych se chtěl zeptat, jestli stačí to jen pořádně vysušit, očistit a pak tam pod to těsnění nastříkat něco takovýho: http://aukro.cz/lepidlo-na-celni-skla-i3252534462.html....další můj dotaz je, že při rozjíždění většinou bych řekl že jen za studena z parkoviště, jakoby hučí nebo duní levé nebo pravé kolo (něco vevnitř nejspíš, ale netuším co), při rozjetí to po chvilce přestane...no a zatím můj poslední dotaz směřuje na strašně hlasitý větrák ventilace (prostě hučí jako letadlo :D)...to by bylo zatím všechno, ale určitě se ještě něco časem najde, až se v tom začnu víc rejpat a řešit, co bych chtěl předělat :D díky všem za rady :)

Tico
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Cougarem

Příspěvek od Tico » neděle 02 červen, 2013 7:03 am

S tím hučením - nemohla by to bejt drhnoucí destička - pokud se píst blbě vrací. Ale předpokládám, že u nově nabytýho kcháru bude co nejdřív následovat prohlídka/oprava brzd.
ex-Ford Cougar 2.0 16V 96kW 1999
Ford Mondeo 2.0 TDCI 110kW 2016
BMW 520d E61 110kW 2006
...čerstvě bez Kocoura...

Odpovědět