Oprava Orig. Alu

když si nejste jisti kam s tím (moderátor příp. zařadí)

Moderátor: Správci Poradny

Oprava Orig. Alu

Příspěvekod DiDi » středa 19 červen, 2013 1:31 pm

Zdarte,

pánové mám dotaz, jestli někdo nevíte jak opravit škrábance od obrubníků na alu....
Není to nic hrozného, chci je prodat, jsou rovné, neháážou, ale do úplné krásy jim něco chybí..... Už jsem je tak dostal k autu, ale chci si pořídit Alessio F1 :) mám ješo i orig Fordacky kola co byli na mondeo 16 palcaky takové paprskové.....
Mno kdyby jste někdo věděl, popřípadě měl zájem, tak dejte vědět... foto můžu poslat odo obou kol....

Cena kolem 4000,- za sadu Sleva možná
DiDi

Re: Oprava Orig. Alu

Příspěvekod šmoula » čtvrtek 20 červen, 2013 12:05 pm

Jestli Ti můžu trochu poradit - Alessio F1 si tam nedávej nebo si dej alespoň vyšší profil pneu nebo dopadneš tak, jako já. Tzn. min. 1x ročně povezeš jeden elektron na rovnání, svaření, apod. Jsou to opravdu naprosté bláta, nic nevydrží. Kdybych to věděl, co to bude za trápení s nimi, tak jsem je nikdy nekoupil.
Jen pro úplnost - já tam mám Alessio F1 8Jx18 ET 38 s pneu 225/40/18.
Takže suma sumárum, pokud můžu sdělit svou zkušenost - vyhněte se těmto diskům obloukem, nebo si na ně kupte gumy s min. 50 profilem, lépe 55+, s nižším profilem je to jenom ke vzteku.
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Cougar V6/24V (2544 ccm)
šmoula
fanda
fanda

Příspěvekod DiDi » čtvrtek 20 červen, 2013 8:46 pm

Mno mel jsem zalusk na Alessio F1 4x108 7,5Jx17 ET25 s pneu 205/40 R17

Trochu dost jsem se bal toho Et prece jenom aby to moc netrcelo a neprasilo napravu....

muj vysneny rozmer by byl asi 17 palcu a 225/50 gumy.... vyska muze byt 45 nebo 55....
tak mi porad jake podobne kola... libi se mi jednoduche 5-ti paprskove kola ale nebranim se i necemu jinemu :)
DiDi

Příspěvekod šmoula » čtvrtek 20 červen, 2013 10:49 pm

No pokud trváš na těch F1, tak s 50 profilem už by to snad mohlo být v pohodě.
Ohledně ET - kluci tady psali, že ET 25 mají vyzkoušené a že je to prý úplný max., co jde rozumně na Cougara dát, no měl jsem i s tímto ET nasazeno na zkoušku na autě a mně to přišlo už moc, ale to je asi jenom otázka vkusu každého.

Ale je pravda s těmi jinými elektrony, že sehnat jednoduchá, dejme tomu pěti nebo šesti paprsková kola, je skutečně docela problém (a když už seženeš, tak mají buď nevhodnou barvu, šílené ET typu 10 nebo 15, jsou příšerně drahé, atd.) No zkrátka hledal jsem už několikrát všude možně a nic moc jsem nikdy nenašel. Jednou si vzpomínám na nějaké Brocky, ale 10t. za jeden elektron nedám, to zase nejsem padlý na hlavu :x :o

Kdesi jsem měl uložený inzerát na použitá kola, ale byly to 18", vypadaly pěkně a nebyly ani nějak drahé. Zkusím ho někde pohledat, ale ty jsi psal stejně o 17", takže to by ti bylo asi na prd.

Teď si ještě vzpomínám, že měl moc pěkné kola (tuším, že to byly 17") Galin, ale ten už sem nechodí, bo Cougara už nemá dlouho a odstěhoval se někam do zahraničí. Nechci kecat, ale myslím, že to byly kola Keskin, tak zkus možná pod tím něco najít.
Teď jsem našel na webu: http://www.autokseft.cz/p-143634/Keskin ... -ET35.html
Něco vzdáleně podobného měl Galin, ovšem měl užší paprsky a neměl ty šílené udělátka po obvodu elektronu =-O
Cougar V6/24V (2544 ccm)
šmoula
fanda
fanda

Příspěvekod Titan » pátek 21 červen, 2013 4:39 pm

cougar-galin.jpg

Ahoj, Galinův Cougar - viz foto :)
Raději předjet Ferrari než předjíždět s Ferrari
2544 V6
Titan
fanda
fanda

Příspěvekod šmoula » sobota 22 červen, 2013 3:41 pm

Díkec Titane za foto, jak tak koukám, tak jsou ty Galinovy elektrony opravdu hodně vzdáleně podobné těm, co jsem tady postoval :-)
Cougar V6/24V (2544 ccm)
šmoula
fanda
fanda

Příspěvekod šmoula » čtvrtek 11 červenec, 2013 12:01 pm

Tak jsem náhodou narazil na ten inzerát ohledně prodeje elektronů, jak jsem psal výše. Vím, že jsi říkal, že chceš 17", ale stejně to sem hodím. Co kdyby měl třeba zájem někdo jiný udělat radost sobě i kocourovi :D
http://www.czpneu.cz/detail/BA00062 vypadají moc pěkně a zachovale, myslím, že by kocourovi slušely :wink:
Cougar V6/24V (2544 ccm)
šmoula
fanda
fanda

Příspěvekod DiDi » sobota 13 červenec, 2013 9:34 am

Tak ty jsou bombovi... kdyby byli v 17..... skusim pohledat a nebo popremyslet nad tema 18, jsou fakt pekne
DiDi

Zpět na Ostatní