Cougar - změna majitele

očemkoli v rámci cougárka či klubu a aut obecně

Moderátor: Správci Poradny

Cougar - změna majitele

Příspěvekod šmoula » pondělí 07 srpen, 2017 2:34 pm

Zdarec vespolek,

po více než 10 letech krásného a bezproblémového soužití změnil můj kocour svého pána.
Takže pánové (především ti, s nimiž jsem se měl možnost osobně seznámit na mnoha nealko akcích) :D , až někde potkáte ten můj bývalý samohyb, tak prosím netrubte, neklejte, neukazujte sprosté posunky a raději se pěkně usmějte, neb vězte, že jeho novým majitelem je sympatická slečna (teda spíše mladá paní) od Olomouce.

Kéž je k ní Cougar stejně tak přívětivý a spolehlivý jako byl celou dobu ke mně.
Přílohy
20170325_143822.jpg
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Cougar V6/24V (2544 ccm)
šmoula
fanda
fanda

Re: Cougar - změna majitele

Příspěvekod kornik552 » pondělí 07 srpen, 2017 10:24 pm

To je smutne :( :D . Ak sa mozem opytat ake si mal najcastjesie zavady na aute? zy tych 10 rokov.
kornik552

Příspěvekod šmoula » úterý 08 srpen, 2017 12:33 pm

Já měl fakt úžasnou kliku na Cougara - v podstatě na něm nikdy žádná závažnější závada za těch 10 let nebyla.
Když jsem ho koupil, tak už měl prasklý chladič klimatizace, tak ten jsem měnil jako první a udělal jsem nové rozvody.
Po pár letech jsem vyměnil všechny silenbloky, stabilizátory a ložiska a to je za těch 10 let v podstatě všechno.
Jinak samozřejmě pravidelně olej a ostatní náplně, filtry, kotouče a destičky, svíčky, autobaterie, apod. - no zkrátka běžný spotřební materiál u auta. 8)
V motoru prakticky nic - jen mě začala před pár lety trochu zlobit elektrika (projevovalo se to pouze menším kolísáním napětí a s tím souvisejícím pulzováním vnitřního i vnějšího osvětlení, ale nic hrozného). Tento stav se nijak nezhoršoval, takže jsem to neřešil a žil s tímto problémem bez potíží nějaké 4 roky.
Nutno dodat, že můj nájezd za 10 let byl jen cca 60tis. km a mezi listopadem a dubnem auto nikdy neopustilo vyhřívanou garáž, takže jsem nemusel řešit žádnou korozi, výměny částí výfukového systému, apod.
Zkrátka a dobře bylo to auto k nezaplacení - no vzhledem ke stále se zvětšujícím rodinným i pracovním povinnostem jsem za poslední 2 roky najel dohromady asi jen 5tis. km a to vesměs jen po Praze a na to tohle auto není stavěné. Bylo mi ho líto a řekl jsem si, že by mohlo dělat ještě pár let radost zase někomu jinému, kdo ho bude opečovávat. :)
A musím se přiznat, že jsem hrozná bábovka, bo jak jej nová majitelka nastartovala a mizela v zatáčce za roh, tak mi asi něco muselo spadnout do oka, bo jsem slzel jako želva :cry:
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Cougar V6/24V (2544 ccm)
šmoula
fanda
fanda

Příspěvekod kornik552 » středa 09 srpen, 2017 9:21 am

Poznam ten pocit smutku :D tak snad aj mojmu sa nic vaznejsie nestane :)
kornik552

Příspěvekod Titan » pondělí 14 srpen, 2017 6:50 pm

Kámo, tak dalsi sraz uz taky s jinym plechacem jak spousta z nas :)
Auta sice odchazeji, ale pratelstvim nejen diky nim ziskana, zustavaji :)
A slzeli jsme vsichni... :-(
Raději předjet Ferrari než předjíždět s Ferrari
2544 V6
Titan
fanda
fanda

Zpět na Co se jinam nevešlo